Polski Soft dla 70mai Dash Cam A800

Opublikowane przez kaudii w dniu

 

Witam Wszystkich

 

Tym razem chcę wam przedstawić mój kolejny projekt, jest nim Software do kamery 70mai Dash Cam A800, co w nim takiego szczególnego, a no fakt, że zamiast języka Angielskiego jest język Polski dokładnie tak samo jak w przypadku kamery 70mai Dash Cam Pro.

 

 

Co zawiera Soft, a no myślę, że sporo, a dokładnie to tak:

– polskie menu
– polskie dźwięki również te z asystenta pasa ruchu, osoby z niego korzystające wiedzą o czym mówię
– w sofcie bark komend głosowych, oryginał również na ten moment ich nie oferuje
– soft oferuje dźwięki męskie, być może dorobię żeńskie jak w sofcie do 70mai Pro

 

 

Z softem dostępna jest instrukcja obsługi, jest jedna istotna różnica w porównaniu do poprzedniego mojego projektu ale wszystko znajdziecie w opisie

 

 

Changelog:

v1.

– baza softu – bazuje na oryginalnym 1.0.6ww
– usunięcie języka angielskiego, w jego miejsce wprowadzono język polski
– polskie dźwięki również te z asystenta pasa ruchu, osoby z niego korzystające wiedzą o czym mówię

v2. – zmiany względem v1

– baza softu – bazuje nadal na oryginalnym 1.0.6ww
– przywrócono język angielski
– usunięto język rosyjski, w jego miejsce wprowadzono język polski
– poprawiono komunikaty głosowe, są cichsze bardziej przyjemne

 

 

Dodam tylko jeszcze, że jest to modyfikacja oryginalnego oprogramowania, że ze swojej strony dokładam wszelkich starań by instalacja była prosta i bezpieczna.

Nie mniej jednak wszystko wykonujecie na własne ryzyko, nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenia sprzętu. Oczywiście w razie problemów służę pomocą w rozwiązaniu sytuacji.

 

Chętnych do wsparcia mnie w dalszych moich działaniach zapraszam, za niewielki datek tj. 10 PLN otrzymacie produkt, który na pewno ucieszy nie jednego użytkownika. Oczywiście jestem otwarty na sugestie, spostrzeżenia, wszystkie zostaną przeanalizowane i być może w kolejnej odsłonie wprowadzone jako zmiany lub poprawki.

 

Link do wpłaty:
https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/pp.png – kliknij w logo   lub   – info na pasku bocznym
W takim wypadku przy wpłacie proszę podać adres Gmail do siebie, celem dostarczenia linku dostępowego do oprogramowania oraz w przypadku Revolut informacji jakiego softu dotyczy wpłata.

 

Z góry wszystkim serdecznie dziękuję za wsparcie.Oprogramowanie tu opisywane jest mojego autorstwa i jest moją własnością, rozpowszechnianie go bez mojej wiedzy jest zabronione.

Kontakt ze mną : https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/fb.png lub https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/Grafika-Kontakt-1.jpg


41 Komentarzy

Bogusław · 21 grudnia 2020 o 11:23

Ile chcesz za ten soft?

    kaudii · 21 grudnia 2020 o 11:42

    Witam, 10 PLN, taka jest minimalna kwota

      Beeb · 10 lutego 2021 o 18:13

      Poszukuję polskiego softu do 70mai dasch cam pro plus czy masz taki

      Robert Kaczor · 26 lutego 2021 o 08:58

      Witam. Chętnie skorzystam z softu do Xiaomi 70 mai 800. Niestety próbowałem dwa razy przelać pieniądze, ale nie idą. Jeżeli może Pan przesłać dane do normalnego przelewu to chętnie skorzystam. Pozdrawiam

        kaudii · 26 lutego 2021 o 09:46

        Witam

        Szczerze to nie w czym tkwi problem, ale rozumiem.

        Proszę dokonać wpłaty na to konto

        14 2360 0018 0107 0000 0021 5282

        jako odbiorcę proszę wpisać

        @sebast4zc.

        Nie powinno być problemów z zrealizowaniem płatności.

        Gdyby jednak tak się stało proszę o wiadomość na kaudii@kaudii.pl
        ustalimy wówczas inną formę wpłaty dla Pana.

        Pozdrawiam

lechtl · 25 grudnia 2020 o 09:12

Wpłaciłem 10 PLN. Po jakim czasie dostanę link do softu?

    kaudii · 25 grudnia 2020 o 12:56

    Generalnie prawie od razu, zależy jeszcze od kilku czynników, nie zawsze mogę od razu odpisać, w święta niestety też nie zawsze mogę się odezwać. Link już wysłany.

    Pozdrawiam

Adam · 2 stycznia 2021 o 20:08

Wpłaciłem 10 PLN 27 grudnia i nie dostałem linka do softu.
Jak długo mam czekać?

    kaudii · 2 stycznia 2021 o 21:08

    Witam
    Tak wpłata dotarła, link do softu i instrukcji instalacji został wysłany na podany przy niej email adam……..@wp.pl. Proszę sprawdź pocztę, być może wiadomość trafiła do spamu.
    Czekam na odpowiedź.

    Pozdrawiam

kuba · 5 stycznia 2021 o 19:11

czy do kamery 70mai dash cam lite język polski będzie pasował ?
model : midrive D08 patrząc na opakowanie. Mam wybór między ruskim , chińskim itd, polskiego brak

    kaudii · 5 stycznia 2021 o 19:53

    Witam, niestety to nie jest spolszczenie a cały soft, a każda kamera ma inne oprogramowanie. Także nie będzie pasować, przyjrzę się temu i dam znać jakie są szanse na język polski.
    Pozdrawiam

Pszemo · 6 stycznia 2021 o 11:16

Witam, czy jest dostepny też soft PL do 70mai smart dash pro (mam 976-d)? 😉

    kaudii · 6 stycznia 2021 o 13:40

    Witam,
    nie kojarzę takiego modelu, proszę o link do opisu tego modelu lub zdjęcie z opakowania lub kamery gdzie jest opis modelu i jego oznaczenie.

    Pozdrawiam

      Pszemo · 6 stycznia 2021 o 19:27

      Posłałem maila 👍😉

joAnna · 31 stycznia 2021 o 18:01

Mam pytania, ostatnia wersja (w języku polskim) jaki ma numer?
menu głosowe oraz komendy jest w języku polskim?
i czysto techniczne”
co to jest ten “bark” (szczekanie psa jest dograne czy usunięte?)?
“w sofcie bark komend głosowych” jaki bark?

    kaudii · 31 stycznia 2021 o 18:11

    Witam
    W kwestii wersji softu, co jest po polsku a czego nie ma jest opisane w powyższym opisie i nie mam zamiaru się powtarzać.

    W kwestii szczekania psa nie ukrywam, że nie rozumiem tej części Twojej wypowiedzi. Proszę o wyjaśnienie.

    Pozdrawiam

joAnna · 31 stycznia 2021 o 18:12

sam napisałeś o tym bark-u u siebie na stronie to ja teraz nie rozumiem

    kaudii · 31 stycznia 2021 o 18:16

    To przeczytaj dokładnie co napisałem o tym braku, “w sofcie bark komend głosowych, oryginał również na ten moment ich nie oferuje”.

    Czy coś tu trzeba wyjaśnić bo jak dla mnie jest wszystko oczywiste.

    Pozdrawiam

    kaudii · 6 lutego 2021 o 21:01

    Witam

    Niestety na ten moment tego nie wiem, raczej nikt tego nie wie w tej chwili.
    To nowy model, nazwa bliźniacza, a te S oznacza, że to inny model z całkowicie innym procesorem. Dopiero rozpoczyna się jej sprzedaż, soft do analizy na ten moment jeszcze nie jest dostępny.

    Pozdrawiam

Zadowolony użytkownik · 21 lutego 2021 o 12:02

Witam,
Szybko i sprawnie, soft wgrany wedle instrukcji.
Wszystko działa jak należy (język Polski)
Serdecznie polecam.

Witold · 22 lutego 2021 o 14:47

Dzień dobry. Wykonałem wpłatę w dniu dzisiejszym, kiedy mogę dostać soft? Pozdrawiam.

    kaudii · 22 lutego 2021 o 15:32

    Witam
    Tak potwierdzam, wpłata dotarła, już wysyłam link do softu i instrukcji instalacji.
    Niestety nie mogę w każdej chwili odpisywać na email i udostępniać soft bo też pracuję.

    Pozdrawiam i dziękuję za zrozumienie

Robert · 23 lutego 2021 o 13:06

Witam.
Czy ten soft jest kompatybilny z wersja 70mai A800S (obsługa tylnej kamery)

    kaudii · 23 lutego 2021 o 13:20

    Witam

    Wersja a800 również obsługuje tylną kamerę nie tylko a800s, to pierwsze, po drugie nie wiem bo to nowy model nie miałem z nim styczności, a na pewno ma inny procesor, o po trzecie a800s ma w sobie już menu polskie wraz z komunikatami.

    Pozdrawiam

Robert · 25 lutego 2021 o 14:00

Jak dokonać wpłaty przez revolut? Nie mam już PayPala i revolut jest jedyną opcją

    kaudii · 25 lutego 2021 o 14:15

    Witam

    Na Revolut wpłaty dokonuje się na podany nr konta jak normalny przelew bankowy, jako dane wpisujemy mój identyfikator podany nad nim.

    Jeżeli posiadamy konto Revoult i aplikację do jego obsługi można wejść w płatności, wybrać opcję wyślij i wówczas na górze korzystamy z lupy czyli wyszukiwania, tam jako szukany użytkownik wpisujemy ten mój identyfikator i bez problemu mnie znajduje.

    Wpłata z aplikacji Revolut poprzez identyfikator to tak zwana szybka wpłata jak w PayPal, pieniądze praktycznie od razu są u mnie.

    Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe.

    Pozdrawiam

      Robert · 25 lutego 2021 o 14:17

      Ok tyle że nie widzę nru konta revolut. Prześlij go do mnie na maila jeśli nie to nie problem

        kaudii · 25 lutego 2021 o 14:20

        Jest na bocznym pasku na stronie, w przypadku wersji mobilnej na telefonie trzeba zjechać niżej, jest pod wszystkimi wpisami, przed komentarzami.

        Pozdrawiam

        Robert · 25 lutego 2021 o 14:24

        Już mam poszła wpłata czekam na soft

          kaudii · 25 lutego 2021 o 15:13

          Dziękuję bardzo, link do softu i instrukcji instalacji wysłany na podany adres e-mail.

          Pozdrawiam

Lukas · 27 lutego 2021 o 16:36

Najnowsza wersja oprogramowania do 70mai dash cam pro D02 jest 1.0.9na, czy tą wersję masz przetłumaczoną ?

    kaudii · 27 lutego 2021 o 16:44

    Witam

    Po pierwsze komentarz nie w tym miejscu, proszę o nie robienie bałaganu, przecież można napisać komentarz pod odpowiednim wpisem.

    Po drugie najnowszy soft to 1.1.0na i tak mam go też przetłumaczony.

    Pozdrawiam

      Mark · 1 marca 2021 o 17:55

      Czy w razie czego da się ten sofy odinstalować żeby powrócić do oryginalnego? Jaki komputer jest potrzebny do instalacji? Może być Mac czy konieczny Windows?

        kaudii · 1 marca 2021 o 18:46

        Witam

        Jeżeli w razie awarii kamera będzie na tyle sprawna by wgrać oryginalne oprogramowanie to tak.

        Instalacja odbywa się z poziomu karty pamięci, więc kwestia komputera jest nie istotna.

        Pozdrawiam

Grzegorz · 2 marca 2021 o 00:34

Pieniazki wyslane na konto…oczekuje softu i instrukcji instalacji.

    kaudii · 2 marca 2021 o 05:15

    Witam

    Jak tylko wpłata dotrze na konto, wysyłam link do softu i instrukcji instalacji.

    Pozdrawiam

kajacek · 4 marca 2021 o 12:24

Przed chwilą wysłałem 10 zł i podałem swój email
Wysłałem to przez swoje konto w ING – mam niby konto w Revolut, ale teraz chciało za duzo danych przy zakładaniu nowego adresu do wysyłki..
Nie bedzie problemu, jesli to poszlo z ING?
Jacek

    kaudii · 4 marca 2021 o 12:35

    Witam

    Nie ma problemu, na konto Revoult można dokonywać normalnych przelewów, jak tylko wpłata dotrze wyślę link do softu i instrukcji instalacji.

    Pozdrawiam