Polski Soft dla 70mai Dash Cam Pro

Opublikowane przez kaudii w dniu

 

Witam Wszystkich

 

Tym razem chcę wam przedstawić mój projekt, jest nim Software do kamery 70mai Dash Cam Pro, co w nim takiego szczególnego, a no fakt, że zamiast języka Angielskiego jest język Polski.

 

 

Co zawiera Soft, a no myślę, że sporo, a dokładnie to tak:

– polskie menu
– polskie dźwięki również te z asystenta pasa ruchu, posiadacze moduł GPS do niej, wiedzą o czym mówię
– poprawki dotyczące nagrywania obrazu w tym poprawka bitrate v6 od @nutsey
– tylko komendy głosowe pozostały po Angielsku,
– soft oferuje dwa rodzaje dźwięków, żeńskie i męskie, wyboru należy dokonać przed instalacją

 

 

Z softem dostępne są dwie instrukcje obsługi, jedna graficzna, druga tekstowa, sample dźwięków, by przed instalacją dokonać odpowiedniego wyboru.

 

Osoby, które korzystały już z mojego softu oraz z grafiki zamiast standardowej wersji loga mogą wykorzystać ten sam plik je zawierający.

 

Changelog:

– nowa baza softu – bazuje na oryginalnym 1.1.0na
– kolejne poprawki w tłumaczeniach, mniej skrótów więcej pełnych sformułowań
– zmiana umiejscowienia i koloru, daty i godziny

 

W planach było dodanie patcha v7 od @nutsey, na ten moment niestety bez, zapracowany nad nową wersją patcha v7 , w związku z czym na ten moment rozmowy zamrożone. Być może po zakończeniu prac uda się ustalić to wszystko z twórcą patcha i dodać go w kolejnej aktualizacji.

 

 

Dodam tylko jeszcze, że jest to modyfikacja oryginalnego oprogramowania, że ze swojej strony dokładam wszelkich starań by instalacja była prosta i bezpieczna.

Nie mniej jednak wszystko wykonujecie na własne ryzyko, nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenia sprzętu. Oczywiście w razie problemów służę pomocą w rozwiązaniu sytuacji.

 

Chętnych do wsparcia mnie w dalszych moich działaniach zapraszam, za niewielki datek tj. 10 PLN otrzymacie produkt, który na pewno ucieszy nie jednego użytkownika. Oczywiście jestem otwarty na sugestie, spostrzeżenia, wszystkie zostaną przeanalizowane i być może w kolejnej odsłonie wprowadzone jako zmiany lub poprawki.

 

 

Link do wpłaty:
https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/pp.png – kliknij w logo lub – info na pasku bocznym
Przy dodatkowej wpłacie w wysokości 5,- PLN mogę przygotować plik zawierający logo w postaci tablicy rejestracyjnej Twojego auta, wystarczy go podmienić z tym występującym w podstawowej wersji, a nagrania zostaną obdarzone tym logiem zamiast tego , które oferuje producent.W taki wypadku przy wpłacie poza adresem Gmail do siebie, celem dostarczenia linku dostępowego do oprogramowania, proszę o dopisanie nr rej.auta, będzie to dla mnie jednoznaczna informacja oraz w przypadku Revolut informacji jakiego softu dotyczy wpłata.

Z góry wszystkim serdecznie dziękuję za wsparcie.

Oprogramowanie tu opisywane jest mojego autorstwa i jest moją własnością, rozpowszechnianie go bez mojej wiedzy jest zabronione.

Kontakt ze mną : https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/fb.png lub https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/Grafika-Kontakt-1.jpg


43 Komentarze

Xiaomiarz · 19 września 2020 o 07:57

Super wiadomość. A czy jest możliwość nauczenia kamery polskich komend? Np. “nagraj film”.

kaudii · 19 września 2020 o 08:53

Niestety na ten moment nie, wiele osób na świecie nad tym pracuje, ale rozwiązania brak. Jak będzie to tylko możliwe, dodam to do softu.

    Jacek · 17 lutego 2021 o 10:06

    Witam czy ten soft będzie pasował do 70 mai pro d02 ?

      kaudii · 17 lutego 2021 o 12:21

      Witam

      Tak oczywiście, ten soft jest dedykowany do tego właśnie modelu kamery.

      Pozdrawiam

Xiaomiarz · 26 września 2020 o 18:14

A ten patch, którego nie ma to co zawiera?

    kaudii · 27 września 2020 o 01:44

    Nie mogę udzielić odpowiedzi, bo jeszcze go nie ma, jak będzie to na pewno wszyscy się dowiedzą, ale znając @nutsey to z pewnością poprawi kilka rzeczy, z zapowiedzi jakie mam od niego, ma poprawić na pewno widoczność tablic podczas nagrywania w nocy przy niskim oświetleniu.

vuyec79 · 7 listopada 2020 o 19:28

Czy jest już ten soft z językiem polskim? I jak go otrzymać?

    kaudii · 7 listopada 2020 o 20:35

    wszystko jest w opisie powyżej, wystarczy go przeczytać do końca

Madzia · 5 stycznia 2021 o 20:57

Wplata poszła…. Dzięki

    kaudii · 5 stycznia 2021 o 21:10

    Witam, dziękuję za wsparcie, link do softu i instrukcji instalacji również.

    Pozdrawiam

      Madzia · 6 stycznia 2021 o 12:30

      Witam, wszystko działa jak należy…. WIELKIE dzięki

King1000 · 15 stycznia 2021 o 07:40

Witam, jak się wgrywa soft. Pytam bo kamerkę mam już zamontowaną i pochowane przewody, chodzi o to czy nie potrzeba może wgrać przez orginalny kabel od kamerki.? Chciałbym uniknąć demontażu pewnych elementów raz jeszcze. Pozdrawiam.

    kaudii · 15 stycznia 2021 o 08:55

    Witam
    Do wgrania softu potrzebna jest kamera, karta pamięci, na którą kopiujemy pliki oraz źródło zasilania, czyli wystarczy ładowarka do telefonu.

    Pozdrawiam

      King1000 · 15 stycznia 2021 o 08:58

      Super. Dziękuję bardzo.

Marcin* · 19 stycznia 2021 o 09:03

A czy kupując software w te chwili, dostanę również przyszłe aktualizacje?

    kaudii · 19 stycznia 2021 o 10:20

    Tak oczywiście, nie planuję na ten moment dodatkowych opłat.

    Pozdrawiam

King1000 · 24 stycznia 2021 o 19:41

Po małej pomocy od strony autora (kontakt błyskawiczny) wszystko poszło gładko. Jeszcze raz dzięki. Gorąco polecam.

Ted11 · 25 stycznia 2021 o 11:58

Czy można liczyć na modyfikację softu do modelu 70mai Dash Cam mini ?

    kaudii · 25 stycznia 2021 o 17:56

    Mam w planach, ale trzeba jeszcze chwilę poczekać.
    Pozdrawiam

PiotrSz · 25 stycznia 2021 o 15:26

U mnie również wszystko poszło perfekcyjne, łącznie z numerem rejestracyjnym (fajny dodatek). Pozostaje tylko czekać na trwały zapis danych jady o GPS na obrazach skopiowanych do komputera. Szczerze polecam Warto wspierać takich Pasjonatów, którym się chce ułatwiać życie , zapewne, niewielkiej jednak grupie właścicieli tych kamerek. Pozdrawiam i czekam na kolejne ciekawostki.

    Piter · 19 lutego 2021 o 11:22

    Witam jestem zainteresowany kupnem rejestratora. Który możecie polecić z tych tańszych. Pomoże ktoś?

Krystian · 29 stycznia 2021 o 14:02

Wszystko fajnie pięknie działa. Dobra robota. Jednakże jak mogę zasugerować to popracowałbym nad samplami gdyż w niektórych momentach wymawiana fraza przyspiesza tak, że nie jesteśmy w stanie jej zrozumieć. Albo na przykład zamiast JESTEŚ, wymawiane jest JESTES i to trochę się gryzie. Tak to okejka.

Damian · 31 stycznia 2021 o 14:33

wpłata wysłana. Czeekam na pliki i instrukcje . Pozdrawiam

    kaudii · 31 stycznia 2021 o 14:49

    Witam,

    Dziękuję za wpłatę, link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

Arex 74 · 1 lutego 2021 o 04:56

Polecam autora,bardzo szybki kontakt z wysyłką softu…
Ps.mam nadzieję że da znać jak będą nowe aktualizacje😎

    kaudii · 1 lutego 2021 o 05:11

    Informacje na temat ewentualnych aktualizacji będą zamieszczane tutaj na mojej stronie, w odpowiednich wpisach jak i na FB.

    Pozdrawiam

BL4DY · 1 lutego 2021 o 07:42

Super soft 🙂 Prosta instalacja i dzięki temu dodatkowe atuty dostaje kamera. Dzięki kaudii za Twoja włożona prace.

Deput · 3 lutego 2021 o 09:03

Witam czy ten firmware będzie pasował do 70mai smart dash cam pro

Darek · 5 lutego 2021 o 18:03

Super robota, ekspresowe załatwienie sprawy z softem. Kamerka śmiga aż miło, tak trzymać.

Maciej · 16 lutego 2021 o 17:49

Dokonałem wsparcia oczekuje na linka

    kaudii · 16 lutego 2021 o 17:55

    Witam,

    Tak wiem, właśnie rozsyłam linki, proszę o cierpliwość, ale dopiero wróciłem z pracy a tym zajmuję się dopiero w późniejszym czasie, nie mogę się tym zajmować 24h na dobę.

    Proszę tylko potwierdzić model kamery, dokonał Pan wpłaty na konto modelu Pro a w opisie jest informacja o Pro Plus. Do którego modelu mam wysłać soft i instytucję instalacji.

    Pozdrawiam

      Maciej · 17 lutego 2021 o 08:22

      Dziękuję wszystko działa jak należy.

      Kuba · 21 lutego 2021 o 13:28

      Kaska wysłana na konto, czekam na pliki 🙂

        kaudii · 21 lutego 2021 o 13:38

        Witam

        Dziękuję za wpłatę, jak tylko się pojawi na koncie, prześlę link do softu i instrukcji instalacji.

        Pozdrawiam

Dawid · 20 lutego 2021 o 23:18

czy do gps tez sof jest polski i czy wszystko dziala poprawnie bez zaklucen po wgraniu sofra

    kaudii · 21 lutego 2021 o 11:20

    witam

    Soft zawiera polskie manu jak w opisie oraz polskie dźwięki te w normalnej obsłudze oraz te z asystenta pasa ruchu czyli ADAS, zakładam że tego dotyczyło pytanie. Używam tego softu od wielu miesięcy nigdy nie wystąpiły żadne problemu, również nikt ich nie zgłaszał.

    pozdrawiam

Grześ · 25 lutego 2021 o 17:36

Zbiórka zasilona , czekam na linka. Pozdrowienia .

    kaudii · 25 lutego 2021 o 17:42

    Witam

    Wszystko się zgadza, wpłata dotarła, link do softu i instrukcji instalacji wysłany na wskazany adres poczty.

    Pozdrawiam

figer · 25 lutego 2021 o 21:54

Dzień dobry – w opisie jest napisane, że soft jest do 70Mai Dash Cam Pro.
Ja mam 70Mai Smart Dash Cam Pro-48f8. Czy to jest jakiś inny model?

    kaudii · 25 lutego 2021 o 22:57

    Witam

    Taką nazwę urzadzenia podaję aplikacja 70mai, ale podaje jeszcze coś takiego nazwa modelu i tu powinno być coś takiego jak Midrive D02. Jeżeli tak jest to to jest ten sam model.

    Pozdrawiam