Witam Wszystkich

 

Tym razem chcę wam przedstawić mój projekt, jest nim Software do kamery 70mai Dash Cam Pro, co w nim takiego szczególnego, a no fakt, że zamiast języka Angielskiego jest język Polski.

 

 

Co zawiera Soft, a no myślę, że sporo, a dokładnie to tak:

– polskie menu
– polskie dźwięki również te z asystenta pasa ruchu, posiadacze moduł GPS do niej, wiedzą o czym mówię
– poprawki dotyczące nagrywania obrazu w tym poprawka bitrate v6 od @nutsey
– tylko komendy głosowe pozostały po Angielsku,
– soft oferuje dwa rodzaje dźwięków, żeńskie i męskie, wyboru należy dokonać przed instalacją

 

 

Z softem dostępne są dwie instrukcje obsługi, jedna graficzna, druga tekstowa, sample dźwięków, by przed instalacją dokonać odpowiedniego wyboru.

 

Osoby, które korzystały już z mojego softu oraz z grafiki zamiast standardowej wersji loga mogą wykorzystać ten sam plik je zawierający.

 

Changelog:

– nowa baza softu – bazuje na oryginalnym 1.1.0na
– kolejne poprawki w tłumaczeniach, mniej skrótów więcej pełnych sformułowań
– zmiana umiejscowienia i koloru, daty i godziny

 

W planach było dodanie patcha v7 od @nutsey, na ten moment niestety bez, zapracowany nad nową wersją patcha v7 , w związku z czym na ten moment rozmowy zamrożone. Być może po zakończeniu prac uda się ustalić to wszystko z twórcą patcha i dodać go w kolejnej aktualizacji.

 

 

Dodam tylko jeszcze, że jest to modyfikacja oryginalnego oprogramowania, że ze swojej strony dokładam wszelkich starań by instalacja była prosta i bezpieczna.

Nie mniej jednak wszystko wykonujecie na własne ryzyko, nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenia sprzętu. Oczywiście w razie problemów służę pomocą w rozwiązaniu sytuacji.

 

Chętnych do wsparcia mnie w dalszych moich działaniach zapraszam, za niewielki datek tj. 10 PLN otrzymacie produkt, który na pewno ucieszy nie jednego użytkownika. Oczywiście jestem otwarty na sugestie, spostrzeżenia, wszystkie zostaną przeanalizowane i być może w kolejnej odsłonie wprowadzone jako zmiany lub poprawki.

 

 

Link do wpłaty:
https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/pp.png – kliknij w logo lub – info na pasku bocznym

 

Przy dodatkowej wpłacie w wysokości 5,- PLN mogę przygotować plik zawierający logo w postaci tablicy rejestracyjnej Twojego auta, wystarczy go podmienić z tym występującym w podstawowej wersji, a nagrania zostaną obdarzone tym logiem zamiast tego , które oferuje producent.

W takim wypadku przy wpłacie proszę podać adres Gmail do siebie, celem dostarczenia linku dostępowego do oprogramowania oraz w przypadku Banku Millennium informacji jakiego softu dotyczy wpłata.

 .

Z góry wszystkim serdecznie dziękuję za wsparcie.

Oprogramowanie tu opisywane jest mojego autorstwa i jest moją własnością, rozpowszechnianie go bez mojej wiedzy jest zabronione.

Kontakt ze mną : https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/fb.png lub https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/Grafika-Kontakt-1.jpg


97 Komentarzy

Xiaomiarz · 19 września 2020 o 07:57

Super wiadomość. A czy jest możliwość nauczenia kamery polskich komend? Np. “nagraj film”.

kaudii · 19 września 2020 o 08:53

Niestety na ten moment nie, wiele osób na świecie nad tym pracuje, ale rozwiązania brak. Jak będzie to tylko możliwe, dodam to do softu.

    Jacek · 17 lutego 2021 o 10:06

    Witam czy ten soft będzie pasował do 70 mai pro d02 ?

      kaudii · 17 lutego 2021 o 12:21

      Witam

      Tak oczywiście, ten soft jest dedykowany do tego właśnie modelu kamery.

      Pozdrawiam

      Taffer · 12 kwietnia 2021 o 17:25

      Witam, wpłata dokonana😉

Xiaomiarz · 26 września 2020 o 18:14

A ten patch, którego nie ma to co zawiera?

    kaudii · 27 września 2020 o 01:44

    Nie mogę udzielić odpowiedzi, bo jeszcze go nie ma, jak będzie to na pewno wszyscy się dowiedzą, ale znając @nutsey to z pewnością poprawi kilka rzeczy, z zapowiedzi jakie mam od niego, ma poprawić na pewno widoczność tablic podczas nagrywania w nocy przy niskim oświetleniu.

vuyec79 · 7 listopada 2020 o 19:28

Czy jest już ten soft z językiem polskim? I jak go otrzymać?

    kaudii · 7 listopada 2020 o 20:35

    wszystko jest w opisie powyżej, wystarczy go przeczytać do końca

Madzia · 5 stycznia 2021 o 20:57

Wplata poszła…. Dzięki

    kaudii · 5 stycznia 2021 o 21:10

    Witam, dziękuję za wsparcie, link do softu i instrukcji instalacji również.

    Pozdrawiam

      Madzia · 6 stycznia 2021 o 12:30

      Witam, wszystko działa jak należy…. WIELKIE dzięki

King1000 · 15 stycznia 2021 o 07:40

Witam, jak się wgrywa soft. Pytam bo kamerkę mam już zamontowaną i pochowane przewody, chodzi o to czy nie potrzeba może wgrać przez orginalny kabel od kamerki.? Chciałbym uniknąć demontażu pewnych elementów raz jeszcze. Pozdrawiam.

    kaudii · 15 stycznia 2021 o 08:55

    Witam
    Do wgrania softu potrzebna jest kamera, karta pamięci, na którą kopiujemy pliki oraz źródło zasilania, czyli wystarczy ładowarka do telefonu.

    Pozdrawiam

      King1000 · 15 stycznia 2021 o 08:58

      Super. Dziękuję bardzo.

Marcin* · 19 stycznia 2021 o 09:03

A czy kupując software w te chwili, dostanę również przyszłe aktualizacje?

    kaudii · 19 stycznia 2021 o 10:20

    Tak oczywiście, nie planuję na ten moment dodatkowych opłat.

    Pozdrawiam

King1000 · 24 stycznia 2021 o 19:41

Po małej pomocy od strony autora (kontakt błyskawiczny) wszystko poszło gładko. Jeszcze raz dzięki. Gorąco polecam.

Ted11 · 25 stycznia 2021 o 11:58

Czy można liczyć na modyfikację softu do modelu 70mai Dash Cam mini ?

    kaudii · 25 stycznia 2021 o 17:56

    Mam w planach, ale trzeba jeszcze chwilę poczekać.
    Pozdrawiam

PiotrSz · 25 stycznia 2021 o 15:26

U mnie również wszystko poszło perfekcyjne, łącznie z numerem rejestracyjnym (fajny dodatek). Pozostaje tylko czekać na trwały zapis danych jady o GPS na obrazach skopiowanych do komputera. Szczerze polecam Warto wspierać takich Pasjonatów, którym się chce ułatwiać życie , zapewne, niewielkiej jednak grupie właścicieli tych kamerek. Pozdrawiam i czekam na kolejne ciekawostki.

    Piter · 19 lutego 2021 o 11:22

    Witam jestem zainteresowany kupnem rejestratora. Który możecie polecić z tych tańszych. Pomoże ktoś?

    Jacek · 7 czerwca 2021 o 21:37

    Przelew wykonany.Czekam na pliki.Pozdrawiam

      kaudii · 7 czerwca 2021 o 22:04

      Witam

      Dziękuję za wpłatę, link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

      Pozdrawiam

        Jacek · 8 czerwca 2021 o 17:41

        Plik doszedł i już jest wgrany.Działa , a ta nakładka tablicy gdzie jest

          kaudii · 8 czerwca 2021 o 18:24

          Witam

          Nie miałem możliwości wykonania tablicy dla Pana, gdyż nie podał Pan nr rej. auta, proszę o podesłanie na adres kaudii@kaudii.pl przygotuję i prześlę .

          Pozdrawiam

          Jacek · 9 czerwca 2021 o 13:49

          Numer wysłałem na gmail

Krystian · 29 stycznia 2021 o 14:02

Wszystko fajnie pięknie działa. Dobra robota. Jednakże jak mogę zasugerować to popracowałbym nad samplami gdyż w niektórych momentach wymawiana fraza przyspiesza tak, że nie jesteśmy w stanie jej zrozumieć. Albo na przykład zamiast JESTEŚ, wymawiane jest JESTES i to trochę się gryzie. Tak to okejka.

Damian · 31 stycznia 2021 o 14:33

wpłata wysłana. Czeekam na pliki i instrukcje . Pozdrawiam

    kaudii · 31 stycznia 2021 o 14:49

    Witam,

    Dziękuję za wpłatę, link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

Arex 74 · 1 lutego 2021 o 04:56

Polecam autora,bardzo szybki kontakt z wysyłką softu…
Ps.mam nadzieję że da znać jak będą nowe aktualizacje😎

    kaudii · 1 lutego 2021 o 05:11

    Informacje na temat ewentualnych aktualizacji będą zamieszczane tutaj na mojej stronie, w odpowiednich wpisach jak i na FB.

    Pozdrawiam

BL4DY · 1 lutego 2021 o 07:42

Super soft 🙂 Prosta instalacja i dzięki temu dodatkowe atuty dostaje kamera. Dzięki kaudii za Twoja włożona prace.

Deput · 3 lutego 2021 o 09:03

Witam czy ten firmware będzie pasował do 70mai smart dash cam pro

Darek · 5 lutego 2021 o 18:03

Super robota, ekspresowe załatwienie sprawy z softem. Kamerka śmiga aż miło, tak trzymać.

Maciej · 16 lutego 2021 o 17:49

Dokonałem wsparcia oczekuje na linka

    kaudii · 16 lutego 2021 o 17:55

    Witam,

    Tak wiem, właśnie rozsyłam linki, proszę o cierpliwość, ale dopiero wróciłem z pracy a tym zajmuję się dopiero w późniejszym czasie, nie mogę się tym zajmować 24h na dobę.

    Proszę tylko potwierdzić model kamery, dokonał Pan wpłaty na konto modelu Pro a w opisie jest informacja o Pro Plus. Do którego modelu mam wysłać soft i instytucję instalacji.

    Pozdrawiam

      Maciej · 17 lutego 2021 o 08:22

      Dziękuję wszystko działa jak należy.

      Kuba · 21 lutego 2021 o 13:28

      Kaska wysłana na konto, czekam na pliki 🙂

        kaudii · 21 lutego 2021 o 13:38

        Witam

        Dziękuję za wpłatę, jak tylko się pojawi na koncie, prześlę link do softu i instrukcji instalacji.

        Pozdrawiam

Dawid · 20 lutego 2021 o 23:18

czy do gps tez sof jest polski i czy wszystko dziala poprawnie bez zaklucen po wgraniu sofra

    kaudii · 21 lutego 2021 o 11:20

    witam

    Soft zawiera polskie manu jak w opisie oraz polskie dźwięki te w normalnej obsłudze oraz te z asystenta pasa ruchu czyli ADAS, zakładam że tego dotyczyło pytanie. Używam tego softu od wielu miesięcy nigdy nie wystąpiły żadne problemu, również nikt ich nie zgłaszał.

    pozdrawiam

Grześ · 25 lutego 2021 o 17:36

Zbiórka zasilona , czekam na linka. Pozdrowienia .

    kaudii · 25 lutego 2021 o 17:42

    Witam

    Wszystko się zgadza, wpłata dotarła, link do softu i instrukcji instalacji wysłany na wskazany adres poczty.

    Pozdrawiam

figer · 25 lutego 2021 o 21:54

Dzień dobry – w opisie jest napisane, że soft jest do 70Mai Dash Cam Pro.
Ja mam 70Mai Smart Dash Cam Pro-48f8. Czy to jest jakiś inny model?

    kaudii · 25 lutego 2021 o 22:57

    Witam

    Taką nazwę urzadzenia podaję aplikacja 70mai, ale podaje jeszcze coś takiego nazwa modelu i tu powinno być coś takiego jak Midrive D02. Jeżeli tak jest to to jest ten sam model.

    Pozdrawiam

Tomek · 11 marca 2021 o 11:44

Witam. Wpłata poszła. proszę o linki do softu 70mai Dash Cam Pro.
pozdrawiam.

    kaudii · 11 marca 2021 o 12:08

    Wpłata dotarła link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

Krzycho130 · 16 marca 2021 o 17:54

Witam wpłata przez PAYPAL poszła proszę o link i instrukcje dziękuje i czekam na następne modyfikacje .Pozdrawiam

    kaudii · 16 marca 2021 o 19:47

    Witam

    Wpłata dotarła, linki wysłane.

    Pozdrawiam

Axel · 17 marca 2021 o 21:05

W maju będzie rok jak korzystam z v1.0.9na_by_Kaudii_PL i jestem MEGA zadowolony także wszystkim polecam. Teraz zamierzam zainstalować v1.1.0na jednak mam pytanie bo widzę, że jest to wersja do d02, a ja mam d05. Mogę instalować?

    kaudii · 17 marca 2021 o 21:29

    MIDRIVE D05 to inaczej 70mai Mini Dash Cam, a do niej softu nie posiadam, ta rozbieżność najprawdopodobniej wynika z tego, że pliki aktualizacyjne ota posiadają taki wpis w nazwie pliku, jak tutaj OTA_41_FULL_70mai_d05_v1.0.9na_20200311_2036_full. Co nie oznacza, że to model D05, najlepiej sprawdzić etykietę na kamerze tam gdzie wsuwa się w uchwyt lub GPS, ewentualnie na spodzie opakowania kamery. Zapewniam, że będzie tam MIDRIVE D02, a to oznacza, że soft jest właśnie do tego modelu.

    Pozdrawiam

      Axel · 23 marca 2021 o 19:59

      Dzięki za odpowiedz. Jest dokładnie tak jak napisałeś. Sprawdziłem na pudełku i jest D02. Właśnie zmyliło mnie to d05 w nazwie pliku.

Maras · 19 marca 2021 o 22:03

Super
Aktualizacja kilkadziesiąt sekund i jestem w domu wszystko po polsku.
polecam

Sławek · 21 marca 2021 o 17:31

Cześć pieniążki wpłacone na soft spolszczajacy Polski Soft dla 70mai Dash Cam Pro

atomeck · 22 marca 2021 o 13:09

Dzień dobry. Chętnie dorzucę swoją cegiełkę za Twoją pracę 🙂 (wszystkie dane prześlę zgodnie z instrukcją). Chciałem jednak spytać o jedną rzecz. Moja kamera Midrive D02 pokazuje, że mam zainstalowany soft 1.0.9na i pojawia się komunikat, że mój soft jest aktualny. Co zatem oznacza, że Twój bazuje na 1.1.0na i czy wiesz może dlaczego nie mogę takiej wersji pobrać?

    kaudii · 22 marca 2021 o 14:58

    Witam

    Tak jest, taka wersja, była przez chwilę dostępna jako aktualizacja ota, wyszła też część kamer z tym softem z fabryki, potem został wycofany. Nie do końca wiadomo dlaczego.

    Oficjalne info mówi o błędach, ale ja korzystam z tego softu od lipca i wszystko śmiga.

    Pozdrawiam

      Sławek · 22 marca 2021 o 19:42

      Dzięki wgrałem jak na razie wszytko działa 1.1.0na

        Sławek · 24 marca 2021 o 18:16

        Działa rewelacyjnie mam opcje z GPS miło słyszeć komendy w ojczystym języku .Super robota dziękuję i pozdrawiam

          Marcin · 30 marca 2021 o 16:00

          Mam ustawione nagrania 1 minutowe, a kamera nagrywa po 5 minut. Czy to zamierzone? Jak jest z pozostałymi opcjami 2 i 3 minuty?

          kaudii · 3 kwietnia 2021 o 11:16

          Witam

          Przepraszam, że dopiero teraz, ale okres przedświąteczny niestety, a to wiąże się z dużą ilością spraw.
          Nie ukrywam że. Nie wiem w czym problem, ale sprawdzę to i sam znać. Jeżeli ktoś na jeszcze też taki problem proszę o informację.

          Edit:
          Problem rozwiązany, tzn w lokalizacji jest już oprogramowanie, w którym ta niedogodność została poprawiona i soft, błąd był faktycznie w pliku konfiguracyjnym, teraz jest poprawnie.

          Pozdrawiam

Taffer · 12 kwietnia 2021 o 18:01

Witam – zbiórka zasilona;). Pozdrawiam

Taffer · 12 kwietnia 2021 o 18:28

Witam. Zasiliłem zbiórkę i dodałem się w komentarzach. Mój wpis już 2 razy zniknął..

    kaudii · 12 kwietnia 2021 o 18:43

    Witam

    Wpisy nie znikają, wymagają jedynie mojej akceptacji przed spamem i brakiem kultury.

    Co do wpłaty dotarła, link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

arkogsm · 19 kwietnia 2021 o 16:01

Dziękuje bardzo wszystko działa jak trzeba

Damian · 28 kwietnia 2021 o 10:11

Witam. Poszedł przelew za soft do 70 mai pro D02. Czekam na info. Pozdrawiam

    kaudii · 28 kwietnia 2021 o 18:23

    Witam

    Link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

      Damian · 28 kwietnia 2021 o 20:22

      Niestety nic do mnie jeszcze nie dotarło. Sprawdzałem również w folderze spam. Nic nie ma.

        kaudii · 29 kwietnia 2021 o 00:01

        Przed chwilą wysłałem ponownie.
        Proszę sprawdzić pocztę.

        Pozdrawiam

          Damian · 29 kwietnia 2021 o 08:26

          Witam. Link dotarł. Wszystko ok.
          Pozdrawiam

          kaudii · 29 kwietnia 2021 o 10:05

          👍

    Ragal · 29 kwietnia 2021 o 18:02

    Poleciała dyszka 😉

Robertr · 28 kwietnia 2021 o 21:53

Wrzutka doładowana

    kaudii · 29 kwietnia 2021 o 00:01

    Link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Dziękuję i pozdrawiam

jaro · 16 maja 2021 o 20:56

Witam! czy mogę prosić na email info jak przekazać kasę i jak otrzymam polski soft do 70mai Smart Dash Cam Pro dziękuję jaroslawpalubicki@wp.pl

    kaudii · 16 maja 2021 o 21:56

    Witam

    Według mnie wszystko jest jasno opisane w tym temacie, nie wiem w czy problem.

    Pozdrawiam

Jaro · 17 maja 2021 o 22:56

Witam ! Zrobiłem przelew czekam i pozdrawiam 👍

    kaudii · 18 maja 2021 o 17:40

    Witam

    Link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Dziękuję i pozdrawiam

      Jaro · 19 maja 2021 o 14:08

      Witam ! Wszystko działa dziękuję

Atofik · 25 maja 2021 o 19:32

Witam. Przelew na Millenium poszedł – 15 zl. Pozdrawiam i czekam na pliki.

    kaudii · 25 maja 2021 o 20:30

    Witam

    Dziękuję, jak tylko wpłata pojawi się na moim koncie podeśle link do softu i instrukcji instalacji.

    pozdrawiam

Krzysztof · 26 maja 2021 o 14:45

czy zadziała na wersję softu 1.0.7

    kaudii · 26 maja 2021 o 14:58

    Witam

    Tak zadziała, to nie jest tylko spolszczenie, a cały soft z polskim językiem. Można go instalować na każdą wersję oprogramowania.

    Pozdrawiam

      Krzysztof · 26 maja 2021 o 15:03

      dzięki

        Krzysztof · 27 maja 2021 o 10:22

        Autor softu bardzo pomocny. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie- wszystko dziala !!!

Atofik · 27 maja 2021 o 11:37

Witam. Mail doszedł. Soft wgrany. Wszystko hula aż miło. Dziekuje.

Marcin · 31 maja 2021 o 18:50

Przelew poszedł

    kaudii · 31 maja 2021 o 19:15

    Witam

    Proszę o informację jakiej kamery dotyczy wpłata, wpis jest pod postem od wersji Pro, a wpłata na Konto wersji Pro Plus.

    Nie wiem do której kamery link wysłać.

    Czekam na info na email kaudii@kaudii.pl.

    Pozdrawiam

70mai A500 Pro · 31 maja 2021 o 21:40

70mai A500 Pro

    kaudii · 1 czerwca 2021 o 05:11

    Witam

    Nie ma modelu A500 Pro, A500 to jest właśnie Pro Plus, czyli nadal nie do końca wiem jaki to model. Proszę o screen etykiety z opakowania na email.

    Pozdrawiam

Bogdan · 1 czerwca 2021 o 17:54

0mai Dash Cam Pro D02 Czy mogę liczyc na soft. Przelew zrobiony

Sylwester · 9 czerwca 2021 o 23:27

Witam.
Posiadam 70maiSmart Dash Cam Pro model:Midrive D02
Wydaje mi się że to wersja rosyjska Co muszę zrobić żeby było po polsku albo chociaż po angielsku ?

Paweł M · 13 czerwca 2021 o 14:02

Witam. Wpłaciłem 10zł. W wiadomości PayPal info ode mnie.

Leszek · 17 czerwca 2021 o 18:44

Dzięki, wysyłka w godzinkę po wpłacie, bezproblemowa instalacja w kilka minut. A już się miałem uczyć mandaryńskiego:-)