Witam Wszystkich

 

Tym razem chcę wam przedstawić mój projekt, jest nim Software do kamery 70mai Dash Cam Pro, co w nim takiego szczególnego, a no fakt, że zamiast języka Angielskiego jest język Polski.

 

 

Co zawiera Soft, a no myślę, że sporo, a dokładnie to tak:

– polskie menu
– polskie dźwięki również te z asystenta pasa ruchu, posiadacze moduł GPS do niej, wiedzą o czym mówię
– poprawki dotyczące nagrywania obrazu w tym poprawka bitrate v6 od @nutsey
– tylko komendy głosowe pozostały po Angielsku,
– soft oferuje dwa rodzaje dźwięków, żeńskie i męskie, wyboru należy dokonać przed instalacją

 

 

Z softem dostępne są dwie instrukcje obsługi, jedna graficzna, druga tekstowa, sample dźwięków, by przed instalacją dokonać odpowiedniego wyboru.

 

Osoby, które korzystały już z mojego softu oraz z grafiki zamiast standardowej wersji loga mogą wykorzystać ten sam plik je zawierający.

 

Changelog:

– nowa baza softu – bazuje na oryginalnym 1.1.0na
– kolejne poprawki w tłumaczeniach, mniej skrótów więcej pełnych sformułowań
– zmiana umiejscowienia i koloru, daty i godziny

 

W planach było dodanie patcha v7 od @nutsey, na ten moment niestety bez, zapracowany nad nową wersją patcha v7 , w związku z czym na ten moment rozmowy zamrożone. Być może po zakończeniu prac uda się ustalić to wszystko z twórcą patcha i dodać go w kolejnej aktualizacji.

 

 

Dodam tylko jeszcze, że jest to modyfikacja oryginalnego oprogramowania, że ze swojej strony dokładam wszelkich starań by instalacja była prosta i bezpieczna.

Nie mniej jednak wszystko wykonujecie na własne ryzyko, nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenia sprzętu. Oczywiście w razie problemów służę pomocą w rozwiązaniu sytuacji.

 

Chętnych do wsparcia mnie w dalszych moich działaniach zapraszam, za niewielki datek tj. 10 PLN otrzymacie produkt, który na pewno ucieszy nie jednego użytkownika. Oczywiście jestem otwarty na sugestie, spostrzeżenia, wszystkie zostaną przeanalizowane i być może w kolejnej odsłonie wprowadzone jako zmiany lub poprawki.

 

 

Link do wpłaty:
https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/pp.png – kliknij w logo (proszę zaznaczyć opcję znajomy/rodzina)  lub – info na pasku bocznym

 

Przy dodatkowej wpłacie w wysokości 5,- PLN mogę przygotować plik zawierający logo w postaci tablicy rejestracyjnej Twojego auta, wystarczy go podmienić z tym występującym w podstawowej wersji, a nagrania zostaną obdarzone tym logiem zamiast tego , które oferuje producent.

W takim wypadku przy wpłacie proszę podać adres Gmail do siebie, celem dostarczenia linku dostępowego do oprogramowania oraz w przypadku Banku Millennium informacji jakiego softu dotyczy wpłata.

.

Z góry wszystkim serdecznie dziękuję za wsparcie.

Oprogramowanie tu opisywane jest mojego autorstwa i jest moją własnością, rozpowszechnianie go bez mojej wiedzy jest zabronione.

Kontakt ze mną : https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/fb.png lub https://kaudii.pl/wp-content/uploads/2020/09/Grafika-Kontakt-1.jpg

 


182 komentarze

Xiaomiarz · 19 września 2020 o 07:57

Super wiadomość. A czy jest możliwość nauczenia kamery polskich komend? Np. „nagraj film”.

    TOMASZ · 15 stycznia 2022 o 14:35

    Jak uzyskać te pliki do kamery żeby zrobić softa na pl

      kaudii · 15 stycznia 2022 o 14:41

      Witam

      Wszystko jest opisane, w tym wątku do którego pisze Pan komentarz.

      Proszę wybaczyć, ale nie mogę każdemu z osobna pisać odpowiedzi na tematy, które są już zawarte w wątku na stronie.

      Proszę przeczytać wątek w całości na jego końcu są informacje z odpowiedzią, która Pana nteresuje.

      Pozdrawiam

kaudii · 19 września 2020 o 08:53

Niestety na ten moment nie, wiele osób na świecie nad tym pracuje, ale rozwiązania brak. Jak będzie to tylko możliwe, dodam to do softu.

    Jacek · 17 lutego 2021 o 10:06

    Witam czy ten soft będzie pasował do 70 mai pro d02 ?

      kaudii · 17 lutego 2021 o 12:21

      Witam

      Tak oczywiście, ten soft jest dedykowany do tego właśnie modelu kamery.

      Pozdrawiam

        any · 14 sierpnia 2021 o 00:11

        Super sprawa czekam na update 👍😀

          Sebastian · 14 stycznia 2022 o 16:24

          Ogarnąłem przelew 😉

        Sebastian · 11 listopada 2021 o 09:47

        Czy może pojawiły się polskie komendy głosowe?
        Czy raczej to nierealne że względu na wiek urządzenia?

        Pozdrawiam, S.

          kaudii · 11 listopada 2021 o 10:09

          Witam

          Urządzenie nie jest może najmłodsze, ale kwestia tych 4 komend głosowych nie została nadal rozwiązana.

          Po prostu nie ma nadal możliwości by je zmienić, dlatego też jest jak jest. Sądzę ,że w tej kwestii raczej to się nie zmieni.

          Pozdrawiam

      Taffer · 12 kwietnia 2021 o 17:25

      Witam, wpłata dokonana😉

      any · 14 sierpnia 2021 o 00:07

      Jestem bardzo zadowolony z nowych funkcji mojej kamery.😀
      O kurczę mówi po polsku do mnie Chińczyk 👍
      Czekam na kolejny update pozdrawiam 👍

Xiaomiarz · 26 września 2020 o 18:14

A ten patch, którego nie ma to co zawiera?

    kaudii · 27 września 2020 o 01:44

    Nie mogę udzielić odpowiedzi, bo jeszcze go nie ma, jak będzie to na pewno wszyscy się dowiedzą, ale znając @nutsey to z pewnością poprawi kilka rzeczy, z zapowiedzi jakie mam od niego, ma poprawić na pewno widoczność tablic podczas nagrywania w nocy przy niskim oświetleniu.

vuyec79 · 7 listopada 2020 o 19:28

Czy jest już ten soft z językiem polskim? I jak go otrzymać?

    kaudii · 7 listopada 2020 o 20:35

    wszystko jest w opisie powyżej, wystarczy go przeczytać do końca

      vuyec79 · 8 listopada 2020 o 13:30

      Wpłata dokonana….

Madzia · 5 stycznia 2021 o 20:57

Wplata poszła…. Dzięki

    kaudii · 5 stycznia 2021 o 21:10

    Witam, dziękuję za wsparcie, link do softu i instrukcji instalacji również.

    Pozdrawiam

      Madzia · 6 stycznia 2021 o 12:30

      Witam, wszystko działa jak należy…. WIELKIE dzięki

King1000 · 15 stycznia 2021 o 07:40

Witam, jak się wgrywa soft. Pytam bo kamerkę mam już zamontowaną i pochowane przewody, chodzi o to czy nie potrzeba może wgrać przez orginalny kabel od kamerki.? Chciałbym uniknąć demontażu pewnych elementów raz jeszcze. Pozdrawiam.

    kaudii · 15 stycznia 2021 o 08:55

    Witam
    Do wgrania softu potrzebna jest kamera, karta pamięci, na którą kopiujemy pliki oraz źródło zasilania, czyli wystarczy ładowarka do telefonu.

    Pozdrawiam

      King1000 · 15 stycznia 2021 o 08:58

      Super. Dziękuję bardzo.

Marcin* · 19 stycznia 2021 o 09:03

A czy kupując software w te chwili, dostanę również przyszłe aktualizacje?

    kaudii · 19 stycznia 2021 o 10:20

    Tak oczywiście, nie planuję na ten moment dodatkowych opłat.

    Pozdrawiam

King1000 · 24 stycznia 2021 o 19:41

Po małej pomocy od strony autora (kontakt błyskawiczny) wszystko poszło gładko. Jeszcze raz dzięki. Gorąco polecam.

Ted11 · 25 stycznia 2021 o 11:58

Czy można liczyć na modyfikację softu do modelu 70mai Dash Cam mini ?

    kaudii · 25 stycznia 2021 o 17:56

    Mam w planach, ale trzeba jeszcze chwilę poczekać.
    Pozdrawiam

PiotrSz · 25 stycznia 2021 o 15:26

U mnie również wszystko poszło perfekcyjne, łącznie z numerem rejestracyjnym (fajny dodatek). Pozostaje tylko czekać na trwały zapis danych jady o GPS na obrazach skopiowanych do komputera. Szczerze polecam Warto wspierać takich Pasjonatów, którym się chce ułatwiać życie , zapewne, niewielkiej jednak grupie właścicieli tych kamerek. Pozdrawiam i czekam na kolejne ciekawostki.

    Piter · 19 lutego 2021 o 11:22

    Witam jestem zainteresowany kupnem rejestratora. Który możecie polecić z tych tańszych. Pomoże ktoś?

    Jacek · 7 czerwca 2021 o 21:37

    Przelew wykonany.Czekam na pliki.Pozdrawiam

      kaudii · 7 czerwca 2021 o 22:04

      Witam

      Dziękuję za wpłatę, link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

      Pozdrawiam

        Jacek · 8 czerwca 2021 o 17:41

        Plik doszedł i już jest wgrany.Działa , a ta nakładka tablicy gdzie jest

          kaudii · 8 czerwca 2021 o 18:24

          Witam

          Nie miałem możliwości wykonania tablicy dla Pana, gdyż nie podał Pan nr rej. auta, proszę o podesłanie na adres kaudii@kaudii.pl przygotuję i prześlę .

          Pozdrawiam

          Jacek · 9 czerwca 2021 o 13:49

          Numer wysłałem na gmail

Krystian · 29 stycznia 2021 o 14:02

Wszystko fajnie pięknie działa. Dobra robota. Jednakże jak mogę zasugerować to popracowałbym nad samplami gdyż w niektórych momentach wymawiana fraza przyspiesza tak, że nie jesteśmy w stanie jej zrozumieć. Albo na przykład zamiast JESTEŚ, wymawiane jest JESTES i to trochę się gryzie. Tak to okejka.

Damian · 31 stycznia 2021 o 14:33

wpłata wysłana. Czeekam na pliki i instrukcje . Pozdrawiam

    kaudii · 31 stycznia 2021 o 14:49

    Witam,

    Dziękuję za wpłatę, link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

      Maciej · 30 lipca 2021 o 08:59

      Witam, wpłata wysłana. Poproszę o link do softu. Pozdrawiam

        kaudii · 30 lipca 2021 o 13:28

        Wpłata dotarła, wysyłam link do softu i instrukcji instalacji,

        Pozdrawiam

Arex 74 · 1 lutego 2021 o 04:56

Polecam autora,bardzo szybki kontakt z wysyłką softu…
Ps.mam nadzieję że da znać jak będą nowe aktualizacje😎

    kaudii · 1 lutego 2021 o 05:11

    Informacje na temat ewentualnych aktualizacji będą zamieszczane tutaj na mojej stronie, w odpowiednich wpisach jak i na FB.

    Pozdrawiam

BL4DY · 1 lutego 2021 o 07:42

Super soft 🙂 Prosta instalacja i dzięki temu dodatkowe atuty dostaje kamera. Dzięki kaudii za Twoja włożona prace.

Deput · 3 lutego 2021 o 09:03

Witam czy ten firmware będzie pasował do 70mai smart dash cam pro

Darek · 5 lutego 2021 o 18:03

Super robota, ekspresowe załatwienie sprawy z softem. Kamerka śmiga aż miło, tak trzymać.

Maciej · 16 lutego 2021 o 17:49

Dokonałem wsparcia oczekuje na linka

    kaudii · 16 lutego 2021 o 17:55

    Witam,

    Tak wiem, właśnie rozsyłam linki, proszę o cierpliwość, ale dopiero wróciłem z pracy a tym zajmuję się dopiero w późniejszym czasie, nie mogę się tym zajmować 24h na dobę.

    Proszę tylko potwierdzić model kamery, dokonał Pan wpłaty na konto modelu Pro a w opisie jest informacja o Pro Plus. Do którego modelu mam wysłać soft i instytucję instalacji.

    Pozdrawiam

      Maciej · 17 lutego 2021 o 08:22

      Dziękuję wszystko działa jak należy.

      Kuba · 21 lutego 2021 o 13:28

      Kaska wysłana na konto, czekam na pliki 🙂

        kaudii · 21 lutego 2021 o 13:38

        Witam

        Dziękuję za wpłatę, jak tylko się pojawi na koncie, prześlę link do softu i instrukcji instalacji.

        Pozdrawiam

Dawid · 20 lutego 2021 o 23:18

czy do gps tez sof jest polski i czy wszystko dziala poprawnie bez zaklucen po wgraniu sofra

    kaudii · 21 lutego 2021 o 11:20

    witam

    Soft zawiera polskie manu jak w opisie oraz polskie dźwięki te w normalnej obsłudze oraz te z asystenta pasa ruchu czyli ADAS, zakładam że tego dotyczyło pytanie. Używam tego softu od wielu miesięcy nigdy nie wystąpiły żadne problemu, również nikt ich nie zgłaszał.

    pozdrawiam

Grześ · 25 lutego 2021 o 17:36

Zbiórka zasilona , czekam na linka. Pozdrowienia .

    kaudii · 25 lutego 2021 o 17:42

    Witam

    Wszystko się zgadza, wpłata dotarła, link do softu i instrukcji instalacji wysłany na wskazany adres poczty.

    Pozdrawiam

figer · 25 lutego 2021 o 21:54

Dzień dobry – w opisie jest napisane, że soft jest do 70Mai Dash Cam Pro.
Ja mam 70Mai Smart Dash Cam Pro-48f8. Czy to jest jakiś inny model?

    kaudii · 25 lutego 2021 o 22:57

    Witam

    Taką nazwę urzadzenia podaję aplikacja 70mai, ale podaje jeszcze coś takiego nazwa modelu i tu powinno być coś takiego jak Midrive D02. Jeżeli tak jest to to jest ten sam model.

    Pozdrawiam

Tomek · 11 marca 2021 o 11:44

Witam. Wpłata poszła. proszę o linki do softu 70mai Dash Cam Pro.
pozdrawiam.

    kaudii · 11 marca 2021 o 12:08

    Wpłata dotarła link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

Krzycho130 · 16 marca 2021 o 17:54

Witam wpłata przez PAYPAL poszła proszę o link i instrukcje dziękuje i czekam na następne modyfikacje .Pozdrawiam

    kaudii · 16 marca 2021 o 19:47

    Witam

    Wpłata dotarła, linki wysłane.

    Pozdrawiam

Axel · 17 marca 2021 o 21:05

W maju będzie rok jak korzystam z v1.0.9na_by_Kaudii_PL i jestem MEGA zadowolony także wszystkim polecam. Teraz zamierzam zainstalować v1.1.0na jednak mam pytanie bo widzę, że jest to wersja do d02, a ja mam d05. Mogę instalować?

    kaudii · 17 marca 2021 o 21:29

    MIDRIVE D05 to inaczej 70mai Mini Dash Cam, a do niej softu nie posiadam, ta rozbieżność najprawdopodobniej wynika z tego, że pliki aktualizacyjne ota posiadają taki wpis w nazwie pliku, jak tutaj OTA_41_FULL_70mai_d05_v1.0.9na_20200311_2036_full. Co nie oznacza, że to model D05, najlepiej sprawdzić etykietę na kamerze tam gdzie wsuwa się w uchwyt lub GPS, ewentualnie na spodzie opakowania kamery. Zapewniam, że będzie tam MIDRIVE D02, a to oznacza, że soft jest właśnie do tego modelu.

    Pozdrawiam

      Axel · 23 marca 2021 o 19:59

      Dzięki za odpowiedz. Jest dokładnie tak jak napisałeś. Sprawdziłem na pudełku i jest D02. Właśnie zmyliło mnie to d05 w nazwie pliku.

Maras · 19 marca 2021 o 22:03

Super
Aktualizacja kilkadziesiąt sekund i jestem w domu wszystko po polsku.
polecam

Sławek · 21 marca 2021 o 17:31

Cześć pieniążki wpłacone na soft spolszczajacy Polski Soft dla 70mai Dash Cam Pro

atomeck · 22 marca 2021 o 13:09

Dzień dobry. Chętnie dorzucę swoją cegiełkę za Twoją pracę 🙂 (wszystkie dane prześlę zgodnie z instrukcją). Chciałem jednak spytać o jedną rzecz. Moja kamera Midrive D02 pokazuje, że mam zainstalowany soft 1.0.9na i pojawia się komunikat, że mój soft jest aktualny. Co zatem oznacza, że Twój bazuje na 1.1.0na i czy wiesz może dlaczego nie mogę takiej wersji pobrać?

    kaudii · 22 marca 2021 o 14:58

    Witam

    Tak jest, taka wersja, była przez chwilę dostępna jako aktualizacja ota, wyszła też część kamer z tym softem z fabryki, potem został wycofany. Nie do końca wiadomo dlaczego.

    Oficjalne info mówi o błędach, ale ja korzystam z tego softu od lipca i wszystko śmiga.

    Pozdrawiam

      Sławek · 22 marca 2021 o 19:42

      Dzięki wgrałem jak na razie wszytko działa 1.1.0na

        Sławek · 24 marca 2021 o 18:16

        Działa rewelacyjnie mam opcje z GPS miło słyszeć komendy w ojczystym języku .Super robota dziękuję i pozdrawiam

          Marcin · 30 marca 2021 o 16:00

          Mam ustawione nagrania 1 minutowe, a kamera nagrywa po 5 minut. Czy to zamierzone? Jak jest z pozostałymi opcjami 2 i 3 minuty?

          kaudii · 3 kwietnia 2021 o 11:16

          Witam

          Przepraszam, że dopiero teraz, ale okres przedświąteczny niestety, a to wiąże się z dużą ilością spraw.
          Nie ukrywam że. Nie wiem w czym problem, ale sprawdzę to i sam znać. Jeżeli ktoś na jeszcze też taki problem proszę o informację.

          Edit:
          Problem rozwiązany, tzn w lokalizacji jest już oprogramowanie, w którym ta niedogodność została poprawiona i soft, błąd był faktycznie w pliku konfiguracyjnym, teraz jest poprawnie.

          Pozdrawiam

Taffer · 12 kwietnia 2021 o 18:01

Witam – zbiórka zasilona;). Pozdrawiam

Taffer · 12 kwietnia 2021 o 18:28

Witam. Zasiliłem zbiórkę i dodałem się w komentarzach. Mój wpis już 2 razy zniknął..

    kaudii · 12 kwietnia 2021 o 18:43

    Witam

    Wpisy nie znikają, wymagają jedynie mojej akceptacji przed spamem i brakiem kultury.

    Co do wpłaty dotarła, link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

arkogsm · 19 kwietnia 2021 o 16:01

Dziękuje bardzo wszystko działa jak trzeba

Damian · 28 kwietnia 2021 o 10:11

Witam. Poszedł przelew za soft do 70 mai pro D02. Czekam na info. Pozdrawiam

    kaudii · 28 kwietnia 2021 o 18:23

    Witam

    Link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

      Damian · 28 kwietnia 2021 o 20:22

      Niestety nic do mnie jeszcze nie dotarło. Sprawdzałem również w folderze spam. Nic nie ma.

        kaudii · 29 kwietnia 2021 o 00:01

        Przed chwilą wysłałem ponownie.
        Proszę sprawdzić pocztę.

        Pozdrawiam

          Damian · 29 kwietnia 2021 o 08:26

          Witam. Link dotarł. Wszystko ok.
          Pozdrawiam

          kaudii · 29 kwietnia 2021 o 10:05

          👍

    Ragal · 29 kwietnia 2021 o 18:02

    Poleciała dyszka 😉

Robertr · 28 kwietnia 2021 o 21:53

Wrzutka doładowana

    kaudii · 29 kwietnia 2021 o 00:01

    Link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Dziękuję i pozdrawiam

jaro · 16 maja 2021 o 20:56

Witam! czy mogę prosić na email info jak przekazać kasę i jak otrzymam polski soft do 70mai Smart Dash Cam Pro dziękuję jaroslawpalubicki@wp.pl

    kaudii · 16 maja 2021 o 21:56

    Witam

    Według mnie wszystko jest jasno opisane w tym temacie, nie wiem w czy problem.

    Pozdrawiam

Jaro · 17 maja 2021 o 22:56

Witam ! Zrobiłem przelew czekam i pozdrawiam 👍

    kaudii · 18 maja 2021 o 17:40

    Witam

    Link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Dziękuję i pozdrawiam

      Jaro · 19 maja 2021 o 14:08

      Witam ! Wszystko działa dziękuję

Atofik · 25 maja 2021 o 19:32

Witam. Przelew na Millenium poszedł – 15 zl. Pozdrawiam i czekam na pliki.

    kaudii · 25 maja 2021 o 20:30

    Witam

    Dziękuję, jak tylko wpłata pojawi się na moim koncie podeśle link do softu i instrukcji instalacji.

    pozdrawiam

Krzysztof · 26 maja 2021 o 14:45

czy zadziała na wersję softu 1.0.7

    kaudii · 26 maja 2021 o 14:58

    Witam

    Tak zadziała, to nie jest tylko spolszczenie, a cały soft z polskim językiem. Można go instalować na każdą wersję oprogramowania.

    Pozdrawiam

      Krzysztof · 26 maja 2021 o 15:03

      dzięki

        Krzysztof · 27 maja 2021 o 10:22

        Autor softu bardzo pomocny. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie- wszystko dziala !!!

Atofik · 27 maja 2021 o 11:37

Witam. Mail doszedł. Soft wgrany. Wszystko hula aż miło. Dziekuje.

Marcin · 31 maja 2021 o 18:50

Przelew poszedł

    kaudii · 31 maja 2021 o 19:15

    Witam

    Proszę o informację jakiej kamery dotyczy wpłata, wpis jest pod postem od wersji Pro, a wpłata na Konto wersji Pro Plus.

    Nie wiem do której kamery link wysłać.

    Czekam na info na email kaudii@kaudii.pl.

    Pozdrawiam

70mai A500 Pro · 31 maja 2021 o 21:40

70mai A500 Pro

    kaudii · 1 czerwca 2021 o 05:11

    Witam

    Nie ma modelu A500 Pro, A500 to jest właśnie Pro Plus, czyli nadal nie do końca wiem jaki to model. Proszę o screen etykiety z opakowania na email.

    Pozdrawiam

Bogdan · 1 czerwca 2021 o 17:54

0mai Dash Cam Pro D02 Czy mogę liczyc na soft. Przelew zrobiony

Sylwester · 9 czerwca 2021 o 23:27

Witam.
Posiadam 70maiSmart Dash Cam Pro model:Midrive D02
Wydaje mi się że to wersja rosyjska Co muszę zrobić żeby było po polsku albo chociaż po angielsku ?

Paweł M · 13 czerwca 2021 o 14:02

Witam. Wpłaciłem 10zł. W wiadomości PayPal info ode mnie.

Leszek · 17 czerwca 2021 o 18:44

Dzięki, wysyłka w godzinkę po wpłacie, bezproblemowa instalacja w kilka minut. A już się miałem uczyć mandaryńskiego:-)

bamit · 21 czerwca 2021 o 22:09

pln wpłacone na konto w milenium

    kaudii · 21 czerwca 2021 o 22:26

    Witam

    Wpłata dotarła, link do softu i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

zibis63 · 22 czerwca 2021 o 12:33

Witam,
proszę o przesłanie Software do kamery 70mai Dash Cam Pro.
Wplata poszła…. Dzięki

    kaudii · 22 czerwca 2021 o 15:34

    Witam

    Wpłata dotarła, wieczorem przygotuję plik z logo i podesli linki na pocztę.

    Pozdrawiam

kodyras · 23 czerwca 2021 o 14:06

Wpłata poszła, poproszę o przesłanie linku 🙂
Pozdrawiam

Tom · 23 czerwca 2021 o 18:35

Czy komentarze na tej stronie są usuwane?

    kaudii · 23 czerwca 2021 o 19:38

    Witam

    Komentarze nie są usuwane, a jedynie administrowane przeze mnie.

    A z racji tego, że mam też inne rzeczy na głowie, to nie siedzę cały dzień przed monitorem i nie klikam. Proszę o zrozumienie, pracuję też zawodowo i mam rodzinę, dzisiaj dzień ojca, więc rodzina a zwłaszcza dzieci oczekują, że spędzę z nimi czas.

    Za chwilę będę sprawdzał wpłaty i wysyłał linki.

    Pozdrawiam

DarekF · 29 czerwca 2021 o 09:45

Przelew poszedł. Soft 70mai Dash Cam Pro D02

    kaudii · 29 czerwca 2021 o 18:09

    Wpłata dotarła, wysyłam link do softu i instrukcji instalacji.

    Pozdrawiam

      Maly · 2 lipca 2021 o 23:17

      Witam, czy ten system będzie pasował do Dash Cam Wide?

Michał · 13 lipca 2021 o 19:27

poszła wpłata Pozdrawiam

    kaudii · 13 lipca 2021 o 19:57

    Witam
    Tak wiem, przygotuję plik z logo i podeślę linki do softu i instrukcji instalacji oraz pliku z logiem.

    Pozdrawiam

      Michał · 13 lipca 2021 o 21:54

      Dziękuję! Nie wiem jak na niższym FW ale na 1.1.0 przy próbie włączenia wifi bezpośrednio po zmianie kamerka się blokuje. Pomaga restart.

        kaudii · 13 lipca 2021 o 22:42

        Nic takiego nie powinno mieć miejsce, główne funkcje softu są nienaruszone, modyfikacja dotyczy tylko interfejsu.
        Proszę wykonać reset do ustawień fabrycznych i nie powinno być kłopotu.

        Jeżeli problem będzie występował nadal to proponuję ponowną instalację. Wiele osób używa tej wersji i nikt tego nie zgłaszał, przynajmniej nie kojarzę.

        Co może wskazywać na błąd podczas instalacji, ewentualnie proszę jeszcze raz pobrać wszystkie pliki być może, któryś się nieprawidłowo pobrał.

        Pozdrawiam i czekam na informację

          Michał · 13 lipca 2021 o 22:52

          Póki co działa bez problemów i spełnia swoją funkcję. Pozdrawiam

          Robert · 6 września 2021 o 18:59

          Witam.
          Interesuje mnie oprogramowanie do
          70mai Smart dash cam pro
          V1.0.5na.2019.06.05

Jan · 21 lipca 2021 o 19:54

Przelew wysłany. Dziękuję.

Albert · 27 lipca 2021 o 12:21

Przelew wysłany, pozdrawiam.

Maciej · 30 lipca 2021 o 09:32

Przelew wyslany. Pozdrawiam

marek · 30 sierpnia 2021 o 10:59

Soft zainstalowany wszystko działa bez problemu. Pomoc otrzymałem która pozwoliła na instalację bez problemu . Polecam i pozdrawiam .

Michał · 16 września 2021 o 12:38

Przelew wysłany. Proszę o oprogramowanie do 70mai Smart Dash Cam Pro D02.

    Radosław P · 9 października 2021 o 15:28

    Przelew zrobiony. Czekam na soft.

popkor · 2 października 2021 o 16:22

Wpłata dokonana. Oczekuję na link. Pozdrawiam!

Jakub · 3 października 2021 o 02:40

Witam, zrobilem wplate na softa 🙂

jarczydlo · 3 października 2021 o 16:56

Siano poszło, 70mai Smart Dash Cam Pro

    kaudii · 3 października 2021 o 17:01

    Witam

    Dziękuję, link do softu i instrukcj instalacji również.

    Pozdrawiam

Tomasz · 17 października 2021 o 11:58

Witam pieniądze przesłane

Tomek · 2 listopada 2021 o 10:16

Wsparcie poszło. Pozdrawiam

    kaudii · 2 listopada 2021 o 13:57

    Witam

    Niestety nic do mnie jeszcze nie dotarło, proszę o potwierdzenie wpłaty na kaudii@kaudii.pl, podeślę jeszcze dzisiaj link do softu i instrukcji instalacji.

    Pozdrawiam

      Tomek · 2 listopada 2021 o 15:01

      Wysłałem potwierdzenie

        kaudii · 2 listopada 2021 o 15:11

        Tak dotarło, wysyłam link do softu i instrukcji instalacji.

        Dziękuję i pozdrawiam

          Tomek · 2 listopada 2021 o 15:14

          Dzięki bardzo 🙂

manfred2 · 12 listopada 2021 o 13:07

Witam.
Wysłałem datek proszę o link do softu.
pozdrawiam.

    manfred2 · 12 listopada 2021 o 20:26

    Działa. Pozdrawiam.

      kaudii · 13 listopada 2021 o 10:46

      Witam

      Dziękuję za informację, cieszę się, że działa.

      Pozdrawiam

Adrian · 13 listopada 2021 o 00:19

Witam, datek wysłany przez Paypal, bardzo proszę o link do softu.
Pozdrawiam!

    kaudii · 13 listopada 2021 o 10:45

    Witam

    Dziękuję wysyłam link dostępowy do softu i instrukcji instalacji.

    Pozdrawiam

      Adrian · 14 listopada 2021 o 16:37

      Witam, otrzymałem link lecz przez Onet nie dam rady go otworzyć, wysłałem prośbę adresem zakończonym 98 i domena gmail, przepraszam za kłopot.

        kaudii · 14 listopada 2021 o 16:43

        Witam

        To nie jest prawda, da się przez konto onet.pl , tylko na telefonie lub komputerze wylogować się z konta Google. Gdy jesteśmy zalogowani na koncie google, staje się ono kontem domyślnym i komputer czy też telefon chce z niego korzystać przy dostępie do dysku Google.

        A dostęp zgodnie z przesłanym adresem e-mail został przyznany, dlatego też piszę by podawać właśnie adres Google, by uniknąć takiej sytuacji.

        Niestety 90% osób podaje inne adresy, a następnie prosi o dostęp na adres Gmail.

        Co oczywiście czynię, ale robienie czegoś podwójnie jest dla mnie ewidentną stratą czasu.

        Reasumując dostęp na podany adres Gmail przyznany.

        Pozdrawiam

Wojtek. · 19 listopada 2021 o 16:57

Dzisiaj wgrałem update od Kaudii… No powiem sztos! Myślałem ze będzie gorzej ale jest super, oby tak dalej! Szanuje takich ludzi

jakrysz · 29 listopada 2021 o 09:59

Mam 70Mai Dash Cam Pro. Od czasu zakupu nie aktualizowałem jej. Czy najpierw zaktualizować ją do wersji 1.0.7na a potem wgrać update, czy kolejność bez znaczenia, czy też Twoje update będzie zawierało aktualizację?

    kaudii · 29 listopada 2021 o 13:31

    Aktualizacja nie musi być robiona pokolei, można zaktualizować najnowszą wersję na tą obecna w kamerze. Najnowsze oprogramowanie to 1.1.0na i na takim bazuje najnowsza wersja mojego oprogramowania.

    Pozdrawiam

      jakrysz · 29 listopada 2021 o 20:15

      Super. Dzięki. A jakaś podpowiedź gdzie znajdę aktualizację 1.1 z łopatologiczną procedurą instalacji. Bo po tym chciałbym skorzystać z Twojej propozycji update.

        kaudii · 29 listopada 2021 o 20:30

        Nigdzie nie musisz specjalnie szukać, jeżeli masz sparowany telefon z aplikacją na telefonie to z jej poziomu jest to możliwe.

        Na telefonie pobierana jest aktualizacja, potem przesyłana do kamery.

        Nie mniej jednak w aplikacji najnowsza obecnie to 1.0.9na o ile dobrze pamiętam.

        Ta 1.1.0na została wycofana z jakiegoś powodu, ale ja z niej korzystałem dość długo, inni użytkownicy również i nie miałem z nią problemów.

jakrysz · 29 listopada 2021 o 21:00

Jakimś cudem udało mi się zaktualizować firmware do V1.0.9 na 2020.03.11 Innej aktualizacji do 1.1 nie było. Wspomnę że mam 70mai smart dash cam pro. Czy można u pana wgrać polskie menu na pana warunkach oczywiście.

jakrysz · 30 listopada 2021 o 09:19

Przepraszamy, nie posiadasz uprawnień do edycji tego elementu. Pod tym linkiem takie coś zastaje,choć się zarejestrowałem i zalogowałem.

jakrysz · 30 listopada 2021 o 09:53

Dobra. Widzę nr konta. Sorki.

jakrysz · 30 listopada 2021 o 10:05

Wysłane przez Millennium bank

jakrysz · 1 grudnia 2021 o 09:04

Hallo, hallo. Coś się dzieje w mojej sprawie?

    kaudii · 1 grudnia 2021 o 11:48

    Witam

    Oczywiście, że się dzieje, niestety nie pracuję 24h / dobę 😀, link do oprogramowanie i instrukcji instalacji wysłany, proszę sprawdzić pocztę.

    Pozdrawiam

jakrysz · 1 grudnia 2021 o 12:14

Nie chciałem urazić.

    kaudii · 1 grudnia 2021 o 12:26

    Spokojnie, nie czuję się urażony, odpisałem w kwestii wyjaśnia.

    Pozdrawiam 👍

jakrysz · 1 grudnia 2021 o 21:55

Wszystko się udało. OK. Dzięki

Zbyszek · 18 grudnia 2021 o 13:33

Przelew „poszedł”.
Pozdrawiam

    Zbyszek · 19 grudnia 2021 o 12:25

    Czekam na soft do 70mai Smart Dash Cam Pro MIDRIVE D02.
    Pozdrawiam

      kaudii · 19 grudnia 2021 o 16:32

      Witam

      Nie wiem gdzie poszła wpłata, mam jedną na PayPal, która może być pańska, niestety nie mam tam rządnych informacji.

      Proszę bo odpowiedź na wiadomość w PayPal lub na kaudii@kaudii.pl.

      Pozdrawiam

        Zbyszek · 19 grudnia 2021 o 17:31

        Potwierdzenie płatności Z PayPal przesłałem na maila.
        Pozdrawiam
        Zbyszek

          kaudii · 19 grudnia 2021 o 18:23

          Super, teraz wszystko mi się zgadza, link do oprogramowania i instrukcji instalacji wysłany.

          Dziękuję i pozdrawiam

Zbyszek · 19 grudnia 2021 o 18:46

Serdeczne dzięki. Trochę mnie irytowała D02 gadająca do mnie po angielsku, gdy A500S pogadywała po polsku . Podmiana softu jak dla mnie, starego lamera, była – dzięki wyczerpującej instrukcji – banalnie prosta.
Pozdrawiam i życzę mnóstwa wspaniałych spolszczeń ;-).
Zbyszek

tydell · 3 stycznia 2022 o 19:55

Witam serdecznie.
Wszystkiego dobrego w nowym roku i samych pozytywnych efektow w pracy nad spolszczeniami.
Dotacja dokonana – 56R57690NK1466726, poprosze o link do softu.
Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia.

    kaudii · 3 stycznia 2022 o 23:10

    Witam

    Dziękuję bardzo, dotacja dotarła, link do oprogramowania i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

Tomek · 7 stycznia 2022 o 09:43

Dotacja dokonana.

    kaudii · 7 stycznia 2022 o 10:22

    Witam

    Dziękuję bardzo, link do oprogramowania i instrukcji instalacji wysłany.

    Pozdrawiam

antoni.g · 10 stycznia 2022 o 11:14

Czy soft posiada/umozliwia polaczenie ssh z kamerka? Aktualnie mam bodajze firmware v1.0.6 na ktorym jest to aktywne.

    kaudii · 10 stycznia 2022 o 18:01

    Witam

    Nie nie wspiera, wprawdzie na początku w wersji 1.0.6na miałem to dodane, w kolejnych jednak nie zdecydowałem się na to. W zasadzie mało kto z typowych użytkowników korzysta z tej funkcjonalności. Dlatego też nie została dodana.

    Pozdrawiam

RAFAŁ · 12 stycznia 2022 o 14:32

mam kamerę 70mai Dash Cam Pro Midrive D02 czy to spolszczenie jest OK i mogę przelewać dotację?

    RAFAŁ · 12 stycznia 2022 o 14:38

    dotacja zrobiona numer 8TE237453K8797941, poproszę o przesłanie softu i instrukcji. dziękuję

      kaudii · 12 stycznia 2022 o 15:03

      Tak dotarła przesyłam link do pobrania oprogramowania i instrukcji instalacji.

      Pozdrawiam

    kaudii · 12 stycznia 2022 o 15:02

    Witam

    Tak spolszczenie do tego modelu jest dostępne.

    Pozdrawiam

Sebastian · 13 stycznia 2022 o 22:44

Chciałbym prosić o spolszczenie do dash cam pro. Pisałem na maila ale cisza 🙁

Marcin · 13 stycznia 2022 o 23:00

Witam, poszla wplata PayPal

    kaudii · 13 stycznia 2022 o 23:02

    Witam

    Tak dotarła, wysyłam link do softu i instrukcji instalacji.

    Pozdrawiam